THE 2-MINUTE RULE FOR اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته

The 2-Minute Rule for اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته

The 2-Minute Rule for اجاره سوئیت در استانبول برای یک هفته

Blog Article

افرادی که قصد اقامت در استانبول را دارند بهترین گزینه برای آن ها اجاره سوییت است به این صورت می توانند هزینه های خود را کاهش دهند و به جای صرف غذاهای گران قیمت در رستوران ها خودشان در خانه غذا آماده کنند.

سلام، من به این ملک علاقه دارم. [اجاره سوئیت ارزان در میدان تکسیم استانبول]

ارزان ترین مناطق برای اجاره آپارتمان در استانبول کدامند؟

ساختمانی در استانبول می باشد و بدون دریافت کمیسیون و هزینه‌های

بعضی از مسافران ترکیه مایل به اجاره روزانه هفتگی و ماهیانه آپارتمان و سوییت در استانبول هستند.

استانبول,محله شيشلي,خيابان جمهوريت,كوچه يني يول,شماره ٨,ساختمان بيزينس سنتر,طبقه ٢,واحد ١٤

منطقه شیشلی در قسمت اروپایی استانبول قرار دارد. این منطقه برای ایرانی ها محبوب است و اکثر ایرانیا تمایل دارند در منطقه شیشلی ملک اجاره کنند.

اگر خانه ای که به شما اجاره می دهد با وسیله (اشیالی) باشد از شما پول دو ماه اجاره را به عنوان دپوزیت (پول پیش) و اگر آپارتمان بدون وسیله باشد از شما یک ماه اجاره را به عنوان دپوزیت دریافت میکند.

آیا می توان برای مدت کوتاهی در استانبول خانه اجاره کرد؟

در صورت شکایت همسایگان از مستاجر و یا ایجاد اختلال در آسایش ساکنین ، مالک میتواند خواستار تخلیهء ملک خود بشود .

من بهمراه همسر و فرزند٦ ساله ام هفته اينده به إستانبول مسافرت ميكنيم

اجاره و خرید خودرو در ترکیه اجاره آپارتمان در استانبول اجازه کار در ترکیه نکات مهم درباره خرید ملک در ترکیه گرفتن گواهینامه رانندگی در ترکیه بهترین زمان ها برای تخفیف اجازه اقامت در ‍۱۳ قدم خرید خانه در استانبول چرا، کِی و کجا؟ اقامت نوزاد متولد ترکیه کار در کشتی تلفن‌های اضطراری استانبول هزینه بیمه مشاغل ممنوعه قیمت مسکن ۲۰۱۹

هزینه دوره‌های تخصصی تدریس خصوصی در استانبول شهریه مدارس فوتبال

اجاره روزانه آپارتمان لوکس تک اجاره خانه در استانبول خوابه در میدان تکسیم استانبول

https://eghtesadafarin.com/iran-economic-news/road-and-housing-news/298673/


https://savalankhabar.ir/251302/

اگر به دنبال آپارتمان اجاره ای به صورت روزانه یا کوتاه مدت در استانبول هستید ما به شما کمک خواهیم کرد . استانبول یکی از شهرهای توریست پذیر است که سالانه پذیرای میلیونها توریست و جهانگرد است به همین دلیل خانه ها و آپارتمانهای اجاره ای بسیاری در استانبول برای این امر در نظر گرفته شده اند که به صورت مبله در اختیار توریست ها قرار میگیرند و از طرفداران بسیاری برخوردار است و با توجه به قیمت های بالای هتل ها و همچنین محدودیت های هتل ها،آپارتمان های مبله از طرفداران بیشتری برخوردار میباشد شرکت اویم استانبول با کادری مجرب در خدمت هموطنان عزیز میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد اجاره آپارتمان مبله استانبول به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه با کارشناسان شرکت اویم استانبول در ارتباط باشید .

اویم استانبول با بیش از 300 پروژه مرجع خرید ملک در ترکیه. تخصص ما اخذ اقامت از طریق خرید ملک در استانبول و سرمایه گذاری با خرید خانه در استانبول

Report this page